Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Pravý výlet pana Broučka do měsíce

Prodané položky

Autor: Svatopluk Čech 1846 - 1908

il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1889, druhé vydání, pův. clpl. vazba s ražbou, zlacená ořízka, 185s., lehce vybledlý hřbet, dobrý stav

litografie

8,5x6

24 x 42

litografie

11x14

95/100

2002, Mladá fronta

Stav: velmi dobrý, stránky na okrajích mírně zažloutlé

1926, Rudolf Rejman

2002, Moravské zemské muzeum