Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Pravý výlet pana Broučka do měsíce

Prodané položky

Autor: Svatopluk Čech 1846 - 1908

il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1889, druhé vydání, pův. clpl. vazba s ražbou, zlacená ořízka, 185s., lehce vybledlý hřbet, dobrý stav

litografie

15x5,5

24 x 42

litografie

14,5x10

2005, Perfekt

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba značně odřená

2010, Academia

1999, Ústav mezinárodních vztahů

Stav: dobrý - opotřebeno, mírné zašpinění