Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Pravý výlet pana Broučka do měsíce

Prodané položky

Autor: Svatopluk Čech 1846 - 1908

il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1889, druhé vydání, pův. clpl. vazba s ražbou, zlacená ořízka, 185s., lehce vybledlý hřbet, dobrý stav

litografie

15x5,5

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

16,7 x 12,3 cm

podpis a věnování autora, 1934, vyd. Družstevní práce, Praha, 1934, typo. Karel Teige, pův. brož, 205s., výrazně opotřebeno, dobře zachováno, z pozůstalosti malíře Bedřicha Vaníčka

podpis a požehnání Karla kardinála Kašpara, r. 1939, foto Langhans, rámováno, lehce opotřebeno, dobrý stav

1993, ZC-UNIVERS

1973, Státní pedagogické nakladatelství

Stav: dobrý, opotřebeno, zašpiněné

1926, Vlastním nákladem

Stav: dobrý, vazba lehce opotřebená