Autor: Svatopluk Čech 1846 - 1908
il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1889, druhé vydání, pův. clpl. vazba s ražbou, zlacená ořízka, 185s., lehce vybledlý hřbet, dobrý stav
Prodané položky
podpis a věnování autora, 1934, vyd. Družstevní práce, Praha, 1934, typo. Karel Teige, pův. brož, 205s., výrazně opotřebeno, dobře zachováno, z pozůstalosti malíře Bedřicha Vaníčka
podpis a požehnání Karla kardinála Kašpara, r. 1939, foto Langhans, rámováno, lehce opotřebeno, dobrý stav