Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Pravý výlet pana Broučka do měsíce

Prodané položky

Autor: Svatopluk Čech 1846 - 1908

il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1889, druhé vydání, pův. clpl. vazba s ražbou, zlacená ořízka, 185s., lehce vybledlý hřbet, dobrý stav

24 x 42

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

16,7 x 12,3 cm

2016, DOBROVSKÝ s. r. o.

Stav: výborný

1991, Galerie und Verlag Hofgasse 1 - 8940 Memmingen

Stav: dobrý

2001, LINDE PRAHA a.s. - Právnické a ekonomické nakladatelství a knihkupectví Bohumily Hořínkové a Jana Tuláčka

Stav: dobrý - vazba ošoupaná a míst mírně ušpiněná - ušpiněná ořízka