Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Přírodopis hub

Prodané položky

Autor: Jan John 1850 - 1920

30 chromolitografických tabulí, vyd. I. L. Kober, Praha, 1941, II.vydání, pův. pevná vazba, nestr., dobrý stav

litografie

11x14

95/100

litografie

17x6,5

31/50

litografie

9,5x12,5

1976, Odeon

Stav: dobrý, mírné opotřebení, poškozen přebal

Lustre Press - Roli Books

Stav: dobrý - obálka ošoupaná, místy mírně natržená, vazba odřená - uvnitř kompletně rozlepená vazba

2009, Euromedia Group - Odeon