Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Rodina Smíchovských

Autor: . neurčený autor

hlavní fotografie zachycuje rodinu Smíchovských na vstupních schodech do objektu v Jilské ulici, kde bydleli před zakoupením domu U zlaté lodi, r. 1903, zleva: Blanka, matka Růžena, služebná na klíně s nejmladší dcerou Irenou, otec. Václav R. Smíchovský na klíně se synem Arvédem, dobrý stav

litografie

11x14

95/100

24 x 42

litografie

15x11

1974, Albatros

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozený přebal

2003, Kant

2003, Host

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé