Vyvolávací cena: 200,- Více zde aukce

Rukopis s podpisem

Autor: Václav Hejna 1914 - 1985

rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

24 x 42

1957, NČVU

Stav: dobrý, hřbet vazby lehce vybledlý, obálka zašlá, opotřebená, na hřbetu vybledlá a natržená, stránky zvlněné

2002, Občanské sdružení LOGOS

Stav: dobrý - potřebeno - velmi lehce ušpiněná ořízka

1980, Slovenská národná galéria

Stav: dobrý