Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Rukopis s podpisem

Autor: Jan Nebeský 1880 - 1944

rukopis s podpisem na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav

24 x 42

litografie

13,5x9,5

24 x 42

1983, VEB E. A. Seemann Verlag

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé, poškozen přebal

2013, Nual

Rebo Production