Autor: Zdeněk Mahler 1928 - 2018
podpis autora, vyd. Primus, Praha, 1990, pův. brož, 195s., dobrý stav
podpis autorky, česká rozhlasová novinářka a překladatelka, vyd. Nakl. politické literatury, Praha, 1963, clpl. vazba bez obálky, 150s., dobrý stav
podpis autora, sign. reprodukce, vyd. Svatošova nakladatelství, ex.: 311/600, dobrý stav
bibliofilie | sign. litografie M. Švabinský, úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1949, Ex. 530/550, 51 s., vevázaná obálka, pl. kožená vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý stav