Vyvolávací cena: 100,- Více zde aukce

Spirituál bílého muže

Autor: Zdeněk Mahler 1928 - 2018

podpis autora, vyd. Primus, Praha, 1990, pův. brož, 195s., dobrý stav

24 x 42

litografie

13,5x9,5

24 x 42

podpis autorky, česká rozhlasová novinářka a překladatelka, vyd. Nakl. politické literatury, Praha, 1963, clpl. vazba bez obálky, 150s., dobrý stav

podpis autora, sign. reprodukce, vyd. Svatošova nakladatelství, ex.: 311/600, dobrý stav

bibliofilie | sign. litografie M. Švabinský, úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1949, Ex. 530/550, 51 s., vevázaná obálka, pl. kožená vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý stav

2010, Akropolis

Stav: velmi dobrý, prvních pár stránek u hřbetu zvlněné

1970, Vyšehrad

Stav: dobrý, obálka potrhaná, ušpiněná

2017, Carpe diem