Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Stará Praha

Autor: Václav Jansa 1859 - 1913

100 reprodukovaných akvarelů, vyd.B. Kočí, Praha, pův. brož, clpl. desky, lehce potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

2x sign. kresba J. Fučík (Paris 1925, V. K. Blahník režíruje v Litoměřicích "Plukovníka Švece), 1x ručně psaný a podepsaný dopis, pův. obálka, adresát V. K. Blahník, volné listy, dobrý stav

rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav

soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav

1948, Výzkumný ústav pro jablonecký průmysl a drahokamy v Turnově

2009, Vlastním nákladem

1995, Vodnář

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení obálky