Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Stará Praha

Autor: Václav Jansa 1859 - 1913

100 reprodukovaných akvarelů, vyd.B. Kočí, Praha, pův. brož, clpl. desky, lehce potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav

litografie

11x16,5

litografie

9,5x12,5

24 x 42

2003, NS Svoboda

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení

1937, Fr. Borový

Stav: nepříliš dobrý, desky otrhané, vazba povolená

2014, vydala rodina umělce

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ušpiněná, naražen hřbet