Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Svatopluk Šebek

Autor: Hanuš Bohman 1903 - 1980

sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav

litografie

9,5x12,5

litografie

11x14

95/100

24 x 42

2009, Národní galerie v Praze

1991, Premiéra

2006, Czech institute of Egyptology

Stav: dobrý - opotřebeno - naraženy rohy