Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Svatopluk Šebek

Autor: Hanuš Bohman 1903 - 1980

sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav

24 x 42

litografie

17x6,5

31/50

24 x 42

4x barevná reprodukce podle olejomaleb, vyd. jako soukromý tisk Edice "Rozhled", Josef Šubert, tisk K. Kryl, Kroměříž, 1939, pův. sešit, dobrý stav

podpis autora v textu, vyd. Maťa, 2000, pův. kožena vazba, 155s., výborný stav

příloha knih. "Cíl Života", štočky Hrdina, tisk Kobosil, Smíchov, dobrý stav

1986, Československý spisovatel

Stav: dobrý - mírně opotřebeno, zkosený hřbet

1992, Premiéra

Stav: velmi dobrý - lehce opotřebeno

1997, Paseka