Vyvolávací cena: 2800,- Více zde aukce

TGM

Autor: Oldřich Kulhánek 1940 - 2013

sign. litografie O. Kulhánek, 1x drobná lit. bez sign, udělené ocenění: Výbor pražské skupiny společnosti pro vědu a umění, r. 2008, dvojlist v obálce, dobrý stav

litografie

14,5x10

litografie

9,5x12,5

litografie

13,5x9,5

Bonechi & Nepala

1968, Blok

1993, Ježek

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno