Vyvolávací cena: 2800,- Více zde aukce

TGM

Autor: Oldřich Kulhánek 1940 - 2013

sign. litografie O. Kulhánek, 1x drobná lit. bez sign, udělené ocenění: Výbor pražské skupiny společnosti pro vědu a umění, r. 2008, dvojlist v obálce, dobrý stav

litografie

15x5,5

litografie

11x16,5

24 x 42

1926, nákladem České filharmonie

1942, Orbis

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka značně otrhaná - místy zcela chybí

1999, Votobia

Stav: dobrý - vazba odřená - přední strana vybledlá