Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

The Nobel Foundation

Autor: Jaroslav Seifert 1901 - 1986

přednáška k udělení Nobelovy ceny v prosinci 1984, strojopis, sešit, dobrý stav

litografie

8,5x6

24 x 42

litografie

17x6,5

31/50

podpis a překlad I. Wernisch, vyd. Odeon, Praha, 1976, pův. clpl. vazba s obálkou, 114s., dobrý stav

komb. sign. technika J. Dudek, vyd. Lyra Pragensis, Praha, 1990, aut. tisk, ruční papír z Velkých Losin, volné archy v obálce, 28s., dobrý stav

ilustrace Kája Saudek, vyd. Česká speleologická společnost, Praha 1991, sešit, velmi dobrý stav

2013, Fortuna Libri

2001, Votobia

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé

1988, Odeon