Autor: Karel Teige 1900 - 1951
ob. J. Don (J. Fromek), titl. list K. Teige a O. Mrkvička, vyd. J. Fromek, Praha, 1926, edice Odeon, pův. brož, 103s., restaurováno, nový slepý hřbet, obálka opotřebena, portháno při krajích
2x sign. kresba J. Dědina, 3x pohlednice, 2x portrétní fotografie autora, vše kromě měnší kresby nalepeno na papíře, dobrý stav
rukopis s podpisem na velném listu, fotografie a pozvánka k výstavě nalepeny, r. 1971, dobrý stav