Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Válečné hroby, hřbitovy a pomníky

Autor: . neurčený autor

soubor válečných pohlednic s motivy pomníků, hrobů a hřbitovů, volné pohlednice, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

litografie

16x8

podpis B. Hrabal, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1964, pův. clpl. vazba s obálkou, 96s., výborný stav

ilustrace Kája Saudek, vyd. Česká speleologická společnost, Praha 1988, 10 000 výtisků, sešit, velmi dobrý stav

podepsaní: František Kutnar, Oldřich Králík, Jaromír Bělič,  Palackého universita, Olomouc, 1949, pův. clpl. vazba, bez obálky, 242s., dobrý stav

1956, State Sport Publishing House

Stav: dobrý, opotřebeno, zvlněné stránky i vazba, poškozen přebal

1990, Dilia

2009, Masarykův ústav - Archiv AV ČR