Vyvolávací cena: 2500,- Více zde aukce

Veselý rok

Autor: Josef Čapek 1887 - 1945

nekompletní, vyd. Komenium, Praha 1949, vše značeno v tisku Josef Čapek, obálka opotřebena, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

litografie

15x5,5

2004, Kunsthalle

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ušpiněná

2004, A.M.I.M.S.

1990, PmD

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení