Vyvolávací cena: 2500,- Více zde aukce

Veselý rok

Autor: Josef Čapek 1887 - 1945

nekompletní, vyd. Komenium, Praha 1949, vše značeno v tisku Josef Čapek, obálka opotřebena, dobrý stav

litografie

16x8

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

9,5x12,5

2015, Zámek Liteň

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, vazba mírně odřená a zkosená na hřbetu

1999, No Exit Press

1990, Mladá fronta