Vyvolávací cena: 2500,- Více zde aukce

Veselý rok

Autor: Josef Čapek 1887 - 1945

nekompletní, vyd. Komenium, Praha 1949, vše značeno v tisku Josef Čapek, obálka opotřebena, dobrý stav

litografie

8,5x6

litografie

11x14

95/100

litografie

16,7 x 12,3 cm

Philipp Reclam jun.

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ušpiněné

1930, F. Svoboda

Stav: zachovalý, na svůj věk štramák

1932, Novina

Stav: dobrý, uvnitř ex libris bez souvislosti