Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Vracím se k tobě moje město

Autor: Jiří Mádlo 1934 - 2008

11x sign. litografie Jiří Mádlo, vyd. Nástup, Pelhřimov, 1967, ex.: 190/200, volné listy v obálce, chybí litografie č. 11 a 13, obálka více opotřebena, jinak dobrý stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

24 x 42

2006, Univerzita Palackého v Olomouci

1926, B. Kočí

2018, Olympia

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení