Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Vzpomínky na vojnu v Albanii

Autor: Jaroslav Křenek 1890 - 1964

podpis autora, vyd. vl. nákladem, Jihlava, 1924, pův. brož, 181s., potrhaná obálka, místy rozlepeno a uvolněno, dobře zachováno

24 x 42

litografie

15x11

24 x 42

podpis a věnování autora Bohuši Záhorskému, vyd. SNKLHU, Praha, 1958, pův. clpl. vazba, 163s., lehce opotřebeno, dobrý stav

podpis s kresbou a věnováním J. Jíra, katalog Obrazy a grafika, r. 1979, dobrý stav

18x sign. litografie, ex libris, vyd. Chrudim, 1986, volné listy v papírové obálce, dobrý stav

1994, Galerie bratří Čapků

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení

1928, Jan Laichter

Stav: dobrý, obálka na okrajích lehce pomačkaná, skvrny na stranách, ohnuté rohy, otřepená ořízka

1995, Ikar Knižní Klub

Stav: dobrý, běžně ošoupaná