Autor: Jaroslav Křenek 1890 - 1964
podpis autora, vyd. vl. nákladem, Jihlava, 1924, pův. brož, 181s., potrhaná obálka, místy rozlepeno a uvolněno, dobře zachováno
podpis a věnování autora Bohuši Záhorskému, vyd. SNKLHU, Praha, 1958, pův. clpl. vazba, 163s., lehce opotřebeno, dobrý stav
podpis s kresbou a věnováním J. Jíra, katalog Obrazy a grafika, r. 1979, dobrý stav
18x sign. litografie, ex libris, vyd. Chrudim, 1986, volné listy v papírové obálce, dobrý stav