menu  
Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

W. B. Yeats: Příběhy ryšavého Hanrahana

22. 5. 2025 od 18 hodin v Aukční síni Vltavín, Masarykovo nábř. 36, Praha 1.

Kompletní aukční katalog bude zveřejněn na stránkách www.auctions-art.cz.

Pro zadávání limitů a dražbu online je potřeba se předem registrovat (ověření nového dražitele může trvat až 2 pracovní dny, proto se prosíme registrujte s dostatečným předstihem). Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde.

V případě dotazů nás kontaktujte na antikvariat.dlazdena@gmail.com, nebo přímo Aukční síň Vltavín na info@galerie-vltavin.cz.

Autor: Josef Čapek 1887 - 1945

Pozn.:

obálka. J. Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1926. Edice Aventinum, pův. brož, 40s., dobrýž stav

Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Stav:

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


suchá jehla

10,8 x 7,8 cm

Stav: dobrý

sign. DU Tomáš Hřivnáč 2016, č. 23/30


lept, akvatinta, mezzotinta

13,6 x 8,5

Stav: dobrý

sign. PD Jan Černoš, autorský tisk


Aukce:

obálka Jos. Čapek, vyd. Čin, Praha 1924, edice Proud, sv. 5, pův. brož, 188s., potrhaný hřbet, zachovalý stav


obálka. J. Čapek, vyd. Ot.Štorch-Marien, 1923, II. Vydání, 62. svazek edice Aventinum, pův. brož, 77s., nerozřezáno, velmi dobrý stav


obálka J. Čapek, vydalo Ústřední studentské knihkupectví a nakladat., Praha 1924, 44 s., brož., velmi dobrý stav


Doporučujeme:

1996, Refugium Velehrad-Roma

Stav: dobrý - opotřebeno


2008, Host

Stav: ošoupaná, jinak dobrý


2015, Host

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná