Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Z listů markýze de Grammont paní vévodkyni de Richelieu: List 3

Autor: . neurčený autor

erotické ilusrace, bez nakl. údajů, volné listy v obálce, dobrý stav

litografie

11x14

95/100

litografie

11x14

95/100

litografie

17x6,5

31/50

příloha knih. "Cíl Života", štočky Hrdina, tisk Kobosil, Smíchov, dobrý stav

vyd. Bohuslav Kümpel - Staňkovský, Plzeň, dobrý stav

početní hra z druhé poloviny 19. století, 8 kartonových desek s žetony, žetony kompletní, dobrý stav

1976, Artia

2015, Cpress

Vojtěch Šeba

Stav: dobrý, hřbet velmi mírně vybledlý, vazba místy ušpiněná, stránky zažloutlé