Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Z listů markýze de Grammont paní vévodkyni de Richelieu: List 3

Autor: . neurčený autor

erotické ilusrace, bez nakl. údajů, volné listy v obálce, dobrý stav

litografie

13,5x9,5

24 x 42

litografie

14,5x10

pův. sign. lit. V. Sivko, podpis autora, vyd. ČSM, Praha, 1959, ex.:148/200, 76s., dobrý stav

5x sign. lept J. Šindler, vyd. J. Vinklát, Liberec, 2010, 45s., dobrý stav

podpis Spyridon Luis, vítěz maratonu na prvních novodobých olympijských hrách v roce 1896, podpis v knize G. Fritze Berlin, die alte und die neue Stadt, kniha byla věnována účastníkům olympijských her v Berlíně v roce 1936, podpisy sportovců z řad kanoistů např. Z. Škrdland, Václav Mottl aj., z pozůstalosti československého kanoisty Jana Brzáka, velmi dobrý stav

Spolek pro péči o sirotky

Stav: dobrý - lehce opotřebeno

1995, Mustang

Stav: dobrý - opotřebeno - velmi lehce prohnuté desky

2016, Garamond