Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Zpráva o Ikarovi

Autor: Miroslav Houra 1933 - 2006

6x dvoubarevný sign. linoryt, exlibris, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris v Praze, 1988, podpis autora, ex.: 174/200, volné listy v obálce, dobrý stav

litografie

9,5x12,5

litografie

14,5x10

litografie

13,5x9,5

1994, nakladatelství K

Stav: velmi dobrý - lehce ušpiněno

2005, Argo

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno a odřeno

1948, Melantrich

Stav: ucházející - ušmudlaná, ošoupaná, flekatá ořízka, podtrhaná, opoznámkovaná