Vyvolávací cena: 4500,- Více zde aukce

Ztichlá klika 2

Autor: Michael Rittstein 1949 - *

sign. litografie M. Rittstein, sign. linoryt Z. Bouše, sign. fotografie M. Bartošek, sign. fotografie K. Varba, vyd. J. Placák, 1991, ex.: 23, pevná vazba, 138s., dobrý stav

litografie

15x5,5

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

8,5x6

1994, Atlantis

Stav: dobrý, mírné opotřebení, ošoupán přebal, lehce ušpiněná ořízka

1928, Elzevir B. Moser

Stav: dobrý, roh přebalu utržen, nerozřezáno

1947, Česká biblická práce na Horách Kutných