Téma položek aukce: Staré tisky

litografie

9,5x12,5

litografie

8,5x6

litografie

11x16,5

1987, SČVU

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé

1922, V. Neubert a synové

1946, Václav Petr

Stav: Zachovalý, poškozeno ve hřbetu