Položky aukce autora: Cyril Bouda 1901 - 1984

3 sign. mědirytiny a úprava C. Bouda, přel. Dr. J. Ludvíkovský, 1. sv. Edice Polyhymnia, vydala Lyra Pragensis, Praha 1971, polopergamenová pevná vazba, ex. 829/1000, slepotisk Lyry v tiráži, losinský ruční papír, výborný stav

24 x 42

litografie

9,5x12,5

24 x 42

podpis autora, vyd. SNKLHU, Praha, 1954, pův. celokožená vazba s reliéfem, 343s., odřená vazba, dobrý stav

podpis a věnování autora, věnováno J. Šustovi, vyd. Otto, 1928, převazba, kart. desky, plátěný hřbet, pův. obálka vevázána, 280s., výborný stav

podpis všech tří autorů, přeložený volný list, fleky po stranách, dobrý zachovalý stav

2014, PageFive

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ošoupána obálka

1982, Odeon

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení

1995, Leda