menu  

Knihy edice: Skvosty



1960, SNKLHU

Stav: dobrý - opotřebeno (zkosený hřbet, ošoupané desky, zažloutlé stránky)


1959, SNKLHU

Stav: dobrý - opotřebeno (zkosený hřbet, ošoupané desky, zažloutlé stránky)


1955, SNKLHU

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1960, SNKLHU

vazba, předsádky a grafická úprava Jan Kotík

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky, lehce ztupené rohy


1958, Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění

Stav: dobrý - opotřebeno (prohnuté, místy ošoupané a zašpiněné desky, zažloutlé stránky)


1961, SNKLHU

vazba a grafická úprava František Muzika

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1964, SNKLU

vazba, frontispis a grafická úprava Libor Fára

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1961, SNKLHU

vazba, předsádky a grafická úprava F. J. Müller

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1953, SNKLHU

graficky upravil František Muzika

Stav: dobrý - opotřebeno (místy ošoupané desky, zažloutlé stránky)


1977, Odeon

vazba, předsádky a grafická úprava Jan Solpera

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1963, Státní nakladatelství krásné literatury a umění

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky, lehce ztupené rohy


Kosmas
100,- košík

1962, SNKLU

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1959, SNKLHU

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1959, SNKLHU

Stav: dobrý - opotřebeno (prohnuté desky, zkosený hřbet, lehce ztupené rohy, zažloutlé stránky)


Básně
100,- košík

1962, SNKLU

grafická úprava Zdeněk Sklenář

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1958, SNKLHU

Stav: dobrý - opotřebeno (místy ošoupané a zašpiněné desky, zažloutlé stránky)


Balady
100,- košík

1963, Státní nakladatelství krásné literatury a umění

Stav: dobrý - opotřebeno (místy otlučené a ošoupané desky, zažloutlé stránky)


1962, SNKLU

vazba a frontispis Orest Dubay, graficky upravila Hana Blažejová

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1958, SNKLHU

vazba a grafická úprava Cyril Bouda

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1962, SNKLU

vazba a grafická úprava Hana Blažejová

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1 2 > »

Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

11x16,5

Stav: velmi dobrý

26/50


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

1956, Stání nakladatelství krásné literatury hudby a umění

Stav: dobrý, zažloutlé, značně opotřebené, obzvlášť po krajích ošoupané, ořízka zašpiněná


Autor

1995, Baronet

Stav: dobrý - opotřebeno


2002, Brána

Stav: dobrý, opotřebeno



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná