Cena: 50,-
Objednat košík

10. Aukce - Antikvariát Dlážděná

Evid. číslo: 251720-66597

Kolektiv autorů

Nakladatel: ČT agentura

Rok: 1999

Stran: 45

Vazba: brožovaná

Stav: dobrý - opotřebeno - místy odřeno a ušpiněno

Kniha je skladem na prodejně

24 x 42

litografie

11x16,5

24 x 42

1946, Družstevní práce - Melantrich - Svoboda

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozený přebal

1991, Trias Publik

1944, Melantrich

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce odřeno a ušpiněno