PRODÁNO

194. aukce - Výtvarné umění 19.-21. století (16.6.2022)

Evid. číslo: 245279-60173

kol. autorů

Nakladatel: Nakladatelství Vltavín

Rok: 2022

Stran: 132

Vazba: brožovaná

Položka není momentálně u nás skladem

24 x 42

24 x 42

24 x 42

propagandistický časopis, Zeitschrift der Sturmabteilungen der NSDAP, Zentralverlag der NSDAP, 1941, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely

svazek č. 6, vyd. Joannem Baptistam, 1738, pův. kožená vazba, 436s., poničený hřbet v horní části, desky a knižní blok spojeny papírovou páskou v přední části, zachovalý stav

sign. dřevoryt J. Konůpek, vyd.Družstevní práce, České Budějovice, 1945, přkl. Karel Šafář, ex.: 18/250, volné archy v obálce, výborný stav

2016, Libri

1894, Dr. Frant. Bačkovský

Stav: zažloutlé, špinavé, odřené, ošoupané, opotřebené

2014, Paseka

Stav: dobrý, obálka ošoupaná a mírně ušpiněná