PRODÁNO

210. aukce - aukce vybraných děl

Evid. číslo: 267876-83054

Nakladatel: Nakladatelství Vltavín

Rok: 2024

Stran: 132

Vazba: brožovaná

Položka není momentálně u nás skladem

24 x 42

24 x 42

litografie

16x8

2002, Host

Stav: velmi dobrý, stránky zažloutlé

1926, Nakladatel F. Topič

Stav: dobrý, mírně odřené desky na hranách, lehce zkosený hřbet

2010, Muzeum Montanelli

Stav: dobrý, opotřebeno, poškozený přebal