Cena: 50,-
Objednat košík

210. aukce - aukce vybraných děl

Evid. číslo: 267876-83054

Nakladatel: Nakladatelství Vltavín

Rok: 2024

Stran: 132

Vazba: brožovaná

Kniha je skladem na prodejně

24 x 42

24 x 42

24 x 42

soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav

propagandistický časopis, Zeitschrift der Sturmabteilungen der NSDAP, Zentralverlag der NSDAP, 1941, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely

10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

J. Otto

1999, Mladá fronta

Stav: dobrý - obálka ošoupaná a ušpiněná