Položky aukce autora: Albín Brunovský 1935 - 1997

1x sign. lept (23x15) a 1x lept na obálce A. Brunovský, vyd.Slovenský spisovatel', Bratislava, 1981, ex. ?/300, ruční papír z Velkých Losin, volné archy v obálce a kart. pouzdru, 25s., zažloutlý hřbet, jinak velmi dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

podpis na fotografii E. Destinnová, r. 1925, foto Ionka, Zagreb, zadní strana nese zbytky nalepeného papíru, dobrý stav

podpis autora na titl. straně. vyd. Vyšehrad, Praha, 1934, il. Jiři Židlický, clpl. převazba, 254s., dobrý stav

podpis a věnování autora, podpis: Milan, r. 1997, vyd. Atlantis, Brno, 1993, pův. clpl. vazba s obálkou, 350s., obálka lehce opotřebena, dobrý stav

1947, Svoboda

Stav: nepříliš dobrý, desky poškozené vazba povolená, listy zažloutlé

1921, Jan Štenc

Stav: dobrý - opotřebeno - místy ušpiněno a odřeno - částečně vybledlá vazba - potrhám hřbet

1998, Argo