43 čb. dřevorytů, vyd. I. L. Kober, Praha, 1868 překlad K. B. Kober, pův. clpl. vazba s ražbou a zlacením na předních deskách, 219s., vazba mírně opotřebena, vybledlý hřbet, lehce povolená vazba, mírná pachová stopa, dobrý stav
2x sign. kresba J. Fučík (Paris 1925, V. K. Blahník režíruje v Litoměřicích "Plukovníka Švece), 1x ručně psaný a podepsaný dopis, pův. obálka, adresát V. K. Blahník, volné listy, dobrý stav
obálka, titulní list a tři ilustrace v textu V. Špála, vyd. V. Vortel, Praha, 1922, na zadní straně obálky razítko autora knihy: M. J. Mareš, pův. brož, 81s., restaurována, nový slepý hřbet, několik listů ivolněno, dobrý stav