Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Výbor veškerých povídek a báchorek H.C. Andersena

Autor: Hans Christian Andersen 1805 - 1975

43 čb. dřevorytů, vyd. I. L. Kober, Praha, 1868 překlad K. B. Kober, pův. clpl. vazba s ražbou a zlacením na předních deskách, 219s., vazba mírně opotřebena, vybledlý hřbet, lehce povolená vazba, mírná pachová stopa, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

il. Toyen, vyd. Dědictví Komenského, Praha, 1938, překlad Vítězslav Nezval, pevná poloplátěná vazba, 52s., lehce prohnuté desky, dobrý stav

propagandistický měsíčník, Gauleiter und Reichskommissar Joseph Bürckel in Gemeinschaft mit der Reichsorganisationsleitung, srpen, září, říjen 1939, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely

10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

2005, Votobia

Stav: velmi dobrý -.lehce ošoupaná vazba

1935, Metropolitan Music Co.

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky mírně zažloutlé

1953, SNKLHU

Stav: dobrý - obálka ušpiněná a odřená - lehce potrhaná