menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1972, Olympia

Stav: dobrý - opotřebeno


2000, Arbor Vitae

Stav: dobrý - opotřebeno


2006, Západočeská galerie - Oblastní galerie

Stav: dobrý - opotřebeno


2007, Gallery

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka ošoupaná - místy ušpiněná


2005, Galerie Crous - Beaux-Arts

Stav: velmi dobrý


2015, MHA/Fabrika - Sbírka umění / Art Collection

Stav: velmi dobrý


2011, Landkreis Passau

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1967, Odeon

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba místy lehce ušpiněná a ošoupaná


1931, Jan Svátek

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé


Vanitas
100,- košík

2004, České muzeum výtvarných umění v Praze

Stav: dobrý - opotřebeno


1998, Ottovo nakladatelství - Cesty

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


1938, Absolventi ročníku 1936-37

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno - vazba zažloutlá, ušpiněná - potrhaná na hřbetu


1956, Éditions Cercle D`Art

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ošoupaná, odřená - na hřbetu lehce natržená - na hřbetu vybledlá


Autor

1939, Ludvík Souček

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno a odřeno - hřbet slepen štítkem


1914,

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné


1879, Militký a Novák - nákladem vlastním

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno - vazba místy odřená


Autor

1913, Jan Laichter

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce odřeno


1941, Vědecké nakladatelství Jaroslava Tožičky

Stav: dobrý - opotřebeno


B. Kočí

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená, na hřbetu natržená


1924, Grafická unie

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená, ošoupaná a ušpiněná


Obrazy, grafika

litografie

16x8

Stav: velmi dobrý

15/50


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

15x5,5

Stav: velmi dobrý

32/40


Doporučujeme:

1965, Československý spisovatel

Stav: dobrý - opotřebeno (zohýbané rohy, celkově zažloutlé a zašpiněné)


1946, Melantrich

Stav: Velmi dobrý, trocha ušpiněná obálka


2013, Fragment

Stav: velmi dobrý, obálka lehce natržená



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná