menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2004, BB/art

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, na hřbetu zažloutlá, vazba mírně ušpiněná a opotřebená


1976, Vyšehrad

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal, mírně ohlý hřbet


2021, Baronet

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1944, Lehrmittelanstalt fur bewerbe und fachfschulen in Prag

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné


1995, Melantrich

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce zkoseno - zažloutlý knižní blok


1979, Odeon

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, pár stránek poškozených


2007, Grada Publishing

Stav: dobrý, mírné opotřebení, ošoupaná obálka


1947, Naše vojsko

Stav: nepříliš dobrý - odřeno a ušpiněno - přední strana vazby zcela chybí - titulní list oddělen a značně potrhán


1932,

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, rozvolněná vazba


1937, Klub nakladatelů Kmen

Stav: dobrý, opotřebeno, zažloutlé a nerozřezané stránky, poškozen roh obálky


2016, Fortuna Libri

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, lehce ťuklý hřbet


2000, Gefen Publishing House

Stav: dobrý, mírné opotřebení


2010, Rebo productions

Stav: dobrý, mírné opotřebení


2012, Euromedia Group k. s. - Knižní klub

Stav: dobrý, mírné opotřebení, běžně očtená


1993, Laser

Stav: dobrý, opotřebeno, oťukána vazba


2015, Euromedia Group k. s. - Knižní klub

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1995, BB/art

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1971, Československý spisovatel

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal


2000, Listen

Stav: dobrý, mírné opotřebení, ušpiněn přebal


1939, Karel Voleský

Stav: nepříliš dobrý, rozlepená vazba, stránky zažloutlé, zničen přebal


Obrazy, grafika

litografie

17x6,5

Stav: velmi dobrý

31/50


litografie

16x8

Stav: velmi dobrý

15/50


litografie

8,5x6

Stav: velmi dobrý

27/55


Doporučujeme:

Autor

2003, Akcent

Stav: dobrý - opotřebeno - místy odřeno a ušpiněno


2014,

Stav: dobrý, vazba ušpiněná od bílé barvy


2010, Nakladatelství Věra Nosková

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná