menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2009, Krystal OP

Stav: dobrý, vazba odřená a na hřbetu zažloutlá


2009, Akcent

Stav: velmi dobrý


2004, Netopejr - Crew

Stav: dobrý, ošoupaná obálka


2019, Galerie hlavního města Prahy

Stav: velmi dobrý, uvnitř některé strany nerozřezané, spodní části stránek občas ořezané nad normu


1997, Nadace a sdružení Podané ruce - Nakladatelství Albert - Oblastní charita Jihlava

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno


Delphin verlag

Stav: dobrý, vazby ošoupaná, odřená, místy natržená a vybledlá


2007, Obecní dům

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé


2019, Paper jam

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce ušpiněná ořízka - mírně odřeno


2001, Společnost Edvarda Beneše

Stav: dobrý, opotřebeno


2004, Univerzita Karlova, Filozofická fakulta, Ústav slavistických a východoevropských studií, Baltistika

Stav: dobrý - opotřebeno


2018, Nakladatelství XYZ

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, lehce ušpiněná obálka


1947, Orbis

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, vazba povolená, poškozen přebal


2008, Slovart

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce opotřebena vazba, ušpiněný a vybledlý přebal


1932, Bohoušek Rydlo

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce odřeno - mírně prohnuté desky


1994, Fotomida

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, místy vybledlá a ušpiněná, vazba ušpiněná a odřená, ořízka mírně ušpiněná


2016, Labyrint

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2014, Pražská scéna

Stav: výborný - ještě v původní fólii


2004, Galerie výtvarného umění

Stav: dobrý, vazba místy ušpiněná, stránky na okrajích lehce zažloutlé


2003, Institut pro středoevropskou kulturu a politiku

Stav: výborný, velmi mírné opotřebení


2003, Kartografie Praha

Stav: Výborný


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

8,5x6

Stav: velmi dobrý

27/55


Doporučujeme:

1995, H & H

Stav: dobrý - opotřebeno


1930, Ladislav Kuncíř

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno


1990, Bratrská jednota baptistů

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná