menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1968, Odeon

Stav: dobrý, obálka potrhaná, stránky lehce zažloutlé


1999, Hynek

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, stránky na okrajích zažloutlé


1996, Český spisovatel

Stav: velmi dobrý, hřbet a stránky lehce zažloutlé


1997, Petrov

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, stránky na okrajích zažloutlé


1990, Galaxie

Stav: Dobrý, vazba i stránky lehce zažloutlé, vazba místy ušpiněná, hřbet vazby mírně prohnutý


1999, Maťa

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


1845,

Stav: dobrý, vazba ušpiněná a opotřebená, listy ušpiněné


2001, Arsci

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé


Dauphin

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


Autor

1995, ERM

Stav: dobrý, obálka mírně zažloutlá


Autor

2002, Kant

Stav: velmi dobrý, obálka mírně ohmataná


1996, Votobia

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení hřbetu


Autor

2003, Weles

Stav: výborný, velmi mírné opotřebení


1972, Odeon

Stav: dobrý, obálka opotřebená a natržená, stránky mírně zažloutlé


1995, TORST

Stav: dobrý, hrany hřbetu ošoupané, stránky na okrajích lehce zažloutlé


1941, L. J. Peroutka

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé, vazba ze zadní strany mírně ušpiněná


Autor

1995, Naše vojsko

Stav: dobrý, vazba lehce ošoupaná, stránky na okrajích mírně zažloutlé


2001, Lípa

Stav: velmi dobrý, velmi mírné opotřebení


2004, Meander

Stav: velmi dobrý, obálka místy ošoupaná


1997, Doplněk

Stav: dobrý. mírné opotřebení vazby


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

16x8

Stav: velmi dobrý

15/50


Doporučujeme:

1990, Albatros

Stav: Trochu ušpiněná a ošoupaná obálka, jemně naražený roh desek, jinak ve velmi dobrém stavu


2009, Academia

Stav: dobrý - opotřebeno


1982, Odeon

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce zažloutlý přebal i stránky



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná