menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1941, R. Promberger

Stav: dobrý, mírně odřený hřbet, skvrny na deskách


1930, Zodiak

Stav: dobrý, vazba ošoupaná a odřená, ušpiněná, hřbet vybledlý


1929, Jan Svátek

Stav: dobrý - opotřebeno (zkosený hřbet, otlučené a odřené desky, ztupené rohy, celkově zažloutlé)


2007, Nakladatelství Veronika - Město Frenštát pod Radhoštěm

Stav: velmi dobrý, odřené rohy


2004, Mladá fronta

Stav: dobrý - opotřebeno


1963, SNTL - SVTL

Stav: dobrý, otřepený přebal


1969, Odeon

Stav: velmi dobrý, lehce opotřebená


2014, Nakladatelství Lidové noviny

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1960, SNTL

Stav: dobrý, zvlněný hřbet


1932, Ústřední spolek československého průmyslu cukrovarnického

Stav: velmi dobrý, přebal na hřbetu trošku poničený


1989, Kruh

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1996, Classic And

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba místy lehce ušpiněná a odřená - na hřbetu lehce zkosená


1946, Fr. Borový

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno - místy potrháno


2013, NS Svoboda

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1925, Aventinum

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno


Kvasnička a Hampl

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno - vazba částečně rozlepená - volné listy


1925, Ot. Štorch-Marien

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, mírně rozvolněná vazba


Autor

1931, Odeon

Stav: dobrý, mírně ušpiněná obálka, nepravidelná ořízka, listy místy volné


1942, Dědictví Komenského

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená a opotřebená


1941, J. Veverka

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé několik skvrn na stranách, vpisky


Obrazy, grafika

litografie

16x8

Stav: velmi dobrý

15/50


litografie

8,5x6

Stav: velmi dobrý

27/55


litografie

8,5x6

Stav: velmi dobrý

27/55


Doporučujeme:

2004, Harry N. Abrams

Stav: dobrý - opotřebeno


1986, Univerzita Karlova

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal


2007, Mladá fronta

Stav: Velmi dobrý, poškrábaná obálka



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná