menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


Básně
100,- košík

1933, Družstevní práce

Stav: dobrý, vazba odřená, místy ošoupaná


1947, vydavatelstvo Družstevní práce v Praze

Stav: dobrý, obálka odřená, ošoupaná, ušpiněná, místy potrhaná


2010, Nakladatelství Plot

Stav: velmi dobrý - velmi lehce zkosen hřbet


1924, Aventinum

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno


1971, Práce

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka potrhaná


Karel Vačlena

Stav: dobrý, vazba opotřebená, na hřbetu odřená a ošoupaná


1948,

Stav: dobrý, vazba ošoupaná, odřená, na hřbetu vybledlá


1998, Slovenský Tatran

Stav: dobrý, vazba ošoupaná a ušpiněná


1993, The Bhaktivedanta book trust

Stav: dobrý, opotřebeno


1943, Orbis

Stav: dobrý, vazba zažloutlá, ošoupaná, opotřebená, na hřbetu vybledlá


2008, Vyšehrad

Stav: dobrý


1946, Společnost Čs. červeného kříže

Stav: vazba opotřebená, některé listy volné, listy zažloutlé, obálka lehce opotřebená


1899,

Stav: dobrý, mírně odřená vazba a mírně rozjeto ve vazbě


1989, Odeon

Stav: dobrý, obálka a vazba opotřebeny


2011, Resonance

Stav: velmi dobrý


2000, Nakladatelství Olomouc

Stav: velmi dobrý, lehké opotřebení


Agentura CESTY

Stav: Velmi dobrý, stránky zažloutlé,


2012, Považské múzeum

Stav: Výborný, velmi lehké opotřebení


2002, Jednota klasických filologů

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1909, F. Šimáček nakladatelství

Stav: značně povolená vazba, odřená


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

17x6,5

Stav: velmi dobrý

31/50


Doporučujeme:

2001, Výtvarné centrum Chagall

Stav: dobrý - opotřebeno - mírně ušpiněno


1957, Mladá fronta

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, značně poškozen přebal


2003, Fortuna Print

Stav: velmi dobrý



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná