menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1957, SNKLHU

vazba a grafická úprava Lucie Weisbergrová

Stav: dobrý - opotřebeno (lehce zkosený hřbet, ošoupané desky, zažloutlé stránky)


1967, Odeon

vazba, titulní kresba a grafická úprava Jiří Blažek

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1961, SNKLHU

vazba a grafická úprava Karel Pánek

Stav: dobrý - opotřebeno (na hřbetu odřené desky, zažloutlé stránky)


1960, SNKLHU

vazba a grafická úprava Lucie Weisbergová

Stav: dobrý - opotřebeno (místy odřené desky, celkově mírně zažloutlé)


1964, SNKLU

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


1973, Odeon

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky


2012, Volvox Globator

Stav: dobrý, mírné opotřebení (ztupené rohy, lehce zkosený hřbet, zažloutlé stránky)


2020, Euromedia

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2010, Management Press

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


2006, Polaris

Stav: dobrý - opotřebeno (při okrajích pomačkáno a odřeno, zkosený hřbet, zohýbané rohy, zažloutlé stránky)


1950, Družstevní práce

vazba Jindřich Svoboda, vevázaná obálka

Stav: dobrý, mírné opotřebení (místy ošoupané desky, zažloutlé stránky)


2020, BB/art

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2020, BB/art

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2020, BB/art

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2020, BB/art

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2005, Albatros

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2006, Albatros

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zkosený hřbet


2006, Albatros

Stav: dobrý, mírné opotřebení, místy lehce otlučené desky a zašpiněná ořízka


2001, Ikar

Stav: dobrý, mírné opotřebení (místy otlučené desky, zažloutlé stránky)


Nude
500,- košík

2019, teNeues Publishing Group

anglicky

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > »

Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

11x16,5

Stav: velmi dobrý

26/50


litografie

13,5x9,5

Stav: velmi dobrý

18/50


Doporučujeme:

1995, Karmelitánské nakladatelství Kostelní Vydří

Stav: velmi dobrý, velmi mírné opotřebení


1954, Československý spisovatel

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno - místy vazba otrhaná


1989, Naše vojsko

Stav: jemně pokrčená a potrhaná obálka, vazba odřená



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná