menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1925, Rudolf Škeřík

upravila a vazbu navrhla Hana Dostálová výtisk č. 64 z 400

Stav: dobrý - mírně opotřebeno (pěkná vazba, místy otlučené a ošoupané desky, zažloutlé stránky)


Sen
300,- košík

1927, Rudolf Škeřík

vazbu navrhla Hana Dostalová výtisk č. 101 z 500

Stav: dobrý - mírně opotřebeno (pěkná vazba, místy otlučené a odřené desky, zažloutlé stránky)


Sen
500,- košík

1927, Rudolf Škeřík

vazbu navrhla Hana Dostalová výtisk č. 64 z 500

Stav: dobrý - mírně opotřebeno (pěkná vazba, místy otlučené a odřené desky, zažloutlé stránky)


1928, Rudolf Škeřík

upravil Karel Nováček, vazbu navrhla Hana Dostalová výtisk č. 69 z 550 ex libris Marie Peťulové

Stav: dobrý - mírně opotřebeno (pěkná vazba, zažloutlé stránky)


1924, Rudolf Škeřík

upravil a vazbu navrhl Cyril Bouda  

Stav: dobrý - mírně opotřebeno (pěkná vazba, místy otlučené a ošoupané desky, zažloutlé stránky)


1926, Rudolf Škeřík

upravil a vazbu navrhl Svatopluk Klír, portét autorův dřevorytem provedl Jan Rambousek výtisk č. 26 z 600

Stav: dobrý - opotřebeno (pěkná vazba, prohnuté a místy odřené desky, zažloutlé stránky)


1928, Rudolf Škeřík

původním dřevorytem vyzdobil Vladimír Silovský, vazbu navrhla Hana Dostalová výtisky č. 51 z 500

Stav: dobrý, mírné opotřebení (lehce prohnuté a místy otlučené desky, zažloutlé stránky)


1939, Rudolf Škeřík

celková úprava, frontispice, obálka a vazba od Karla Svolinského výtisk č. 43 z 200

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


1931, Rudolf Škeřík

obálku, titulní list a vazbu navrhl K. Teige výtisky č. 139/400

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, místy lehce otlučené desky, zažloutlé stránky


Rudolf Škeřík

Stav: dobrý - opotřebeno, prohnuté a místy otlučené desky, zažloutlé stránky


1943, Rudolf Škeřík

celkovou úpravu knihy, frontispice, kresby, obálku a vazbu provedl Karel Svolinský ex libris Miroslava Macka

Stav: dobrý - mírně opotřebeno, místy otlučené desky, zažloutlé stránky


1947, Rudolf Škeřík

vazbu navrhl Karel Svolinský

Stav: dobrý - opotřebeno (místy otlučené desky, zažloutlé stránky)


1938, Rudolf Škeřík

úpravu knihy, 6 kreseb a návrh obálky a vazby provedl Karel Svolinský

Stav: dobrý - opotřebeno (prohnuté a místy otlučené desky, zažloutlé stránky)


1942, Rudolf Škeřík

úpravu knihy, 8 tříbarevných příloh a kresbu v textu, obálku a vazbu provedl Karel Svolinský výtisk nečíslován

Stav: dobrý, mírné opotřebení, místy otlučené desky, zažloutlé stránky


1928, Rudolf Škeřík

dřevoryt pro titulní list zhotovil Karel Svolinský, vazbu navrhla Hana Dostalová výtisk nečíslován

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce zkosený hřbet a zažloutlé stránky


1938, Rudolf Škeřík

celkovou úpravu a vazbu provedl Karel Svolinský výtisk č. 92 z 200

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce zkosený hřbet a zažloutlé stránky


1941, Rudolf Škeřík

úpravu knihy, kresby a vazbu provedl K. Svolinský

Stav: dobrý - opotřebeno (zkosený hřbet, místy otlučené a ošoupané desky, zažloutlé stránky)


1940, s.n.

dedikace autora

Stav: dobrý - opotřebeno (lehce prohnuté a místy otlučené desky, ztupené rohy, zažloutlé stránky)


1961, SNKLU

Stav: dobrý - mírně opotřebeno (zažloutlé a místy zašpiněné stránky)


2007, Milan Friedl

originální grafikou na předsádkách a proti titulu doprovodila a vytiskla Helena Horálková výtisk č. 37 z 55

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > »

Obrazy, grafika

litografie

15x5,5

Stav: velmi dobrý

32/40


litografie

16x8

Stav: velmi dobrý

15/50


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

2016, Albatros

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


J. Otto

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé a otrhané, místy ušpiněné


Pragma

Stav: velmi dobrý



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná