menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1949, Svoboda

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka ošoupaná - značně vybledlá a natržená na hřbetu


1963, Státní nakladatelství krásné literatury a umění

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka ošoupaná a zažloutlá - zašlá na hřbetu


1907, Čas

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená, ušpiněná - místy rozpáraná - vybledlý hřbet


2008, Rackham

Stav: dobrý, mírné opotřebení, ušpiněná obálka


1965, US Information Agency

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé


2017, Nadační fond CE

Stav: dobrý, mírné opotřebení obálky


Galerie Klatovy - Nadace Arbor vitae

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2017, Euromedia Group - Pikola

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2003, Ottovo nakladatelství

Stav: dobrý, mírné opotřebení


2007, Národní galerie

Stav: dobrý, mírné opotřebení, naražené rohy horních desek


2003, Svojtka & Co.

Stav: dobrý, mírné opotřebení, ošoupaná obálka


2015, Beletris

Stav: dobrý, mírné opotřebení, naražené desky a vazba


1940, Pokrok

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, natrhlá obálka


Autor

1946, SFINX

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné a nerozřezané


2021, Uměleckoprůmyslové muzeum

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


dr. A. Oetker

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé a flekaté


1951, Československý spisovatel

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, rozlepená vazba


1922, Polygrafie

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, rozpadlá vazba


1948, Komenium

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, razítko knihovny


1945, Jan Pohořelý

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé a nerozřezané


Obrazy, grafika

litografie

17x6,5

Stav: velmi dobrý

31/50


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

8,5x6

Stav: velmi dobrý

27/55


Doporučujeme:

2016, Talpress

Stav: dobrý, mírné opotřebení


2009, Brána

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, místy natržená, vazba odřená a opotřebená


1933, Nakladatelství Hynka Buchsbauma

Stav: dobrý, vazba mírně opotřebená, stránky zažloutlé, příloha pomačkaná



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná