Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Automat Svět

Autor: Bohumil Hrabal 1914 - 1997

podpis autora, vyd. Mladá fronta, Praha, 1966, pův. clpl. vazba s obálkou, 330s., opotřebená obálka, dobrý stav

litografie

9,5x12,5

24 x 42

litografie

14,5x10

podpis a věnování autora Bedřichu Bobkovi, vyd. F. Borový, 1944, il. K. Svolinský, pův. brož, 66s., lehce opotřebeno, dobrý stav

ručně psané dopisy v obálkách, adresát M. Kirschner během divadelného turné v Japonsku, dobrý stav

podpis a věnování autora, věnováno Alici Masarykové, vyd. Ernst Rowohlt, Berlin, 1930, pův. pevná vazba, 150s., polité desky, jinak dobrý stav

2009, Academia

1985, Albatros

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé, ošoupána obálka

1992, Primus

Stav: dobrý, opotřebeno, poškozen přebal