Vyvolávací cena: 3000,- Více zde aukce

Babička

Autor: Božena Němcová 1820 - 1862

vyd. I. L. Kober, Praha, 1870, edice: Národní bibliotéka (4.), Sebrané spisy Boženy Němcové (2.), clpl. nakl. vazba s ražbou a zlacením, 275s., na titl. straně podpis majitele knihy, ušpiněné a mírně odřené desky, jinak velmi dobrě zachováno

24 x 42

24 x 42

24 x 42

kresba, rukopis s podpisem H. Bohman, papír s rukopisem nalepen, dobrý stav

sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav

6x dřevoryt J. Řeřicha, vyd. Československá jednota, Praha, 1931, předmluva Františka Žákovce, věnování autora na titl. straně, volné listy v pap. deskách, dobrý stav

2020, Nakladatelství Trud

1968, STERN

Stav: dobrý, vazba odřená, zažloutlá, místy potrhaná a vyspravená páskou

1997, Armex

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení