Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Dobrodružství medvídka Pů

Autor: Alan Alexander Milne 1882 - 1956

1. vydání, vyd. J. Naňka, Praha, 1931?, il. E. H. Shepard, př. Z. Mathesiová, pův. clpl. vazba, 132s., kniha restaurována, nový hřbet, pův. nalepen, desky lehce opotřebeny, na hřbetu stopa po červeném fixu, čb. ilustrace vybarvené (gumovatelné), dobrý stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

1934, Julius Albert

Stav: velmi dobrý, lehce odřené desky, malinko zkosený hřbet

1997, Knižní klub

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno

1931, Jan Toužimský

Stav: nepříliš dobrý - vazba odřená - místy rozpáraná - na hřbetu zkosená - hřbet z poloviny odlepen