Vyvolávací cena: 200,- Více zde aukce

Dopis s podpisem

Autor: Lubomír Přibyl 1937 - *

ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav

24 x 42

litografie

15x5,5

litografie

8,5x6

1992, Národní divadlo v Praze

2002, Moravské zemské muzeum

1949, Melantrich