Vyvolávací cena: 200,- Více zde aukce

Dopis s podpisem

Autor: Lubomír Přibyl 1937 - *

ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav

24 x 42

litografie

15x5,5

24 x 42

podpis autora, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1971, pův. vazba s obálkou, 136s., opotřebeno, dobrý stav

soubor kabinetních fotografií J. F. Laghans, dobrý stav

podpis autora, bez grafické přílohy, pův. sešit, 1974

2001, CHERM

Stav: dobrý - opotřebeno - místy ušpiněno

2001, Jota

1973, Schnell & Steiner