Vyvolávací cena: 200,- Více zde aukce

Dopis s podpisem

Autor: Lubomír Přibyl 1937 - *

ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

15x5,5

litografie

8,5x6

1966, Československý spisovatel

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé, poškozen přebal

1979, Československý spisovatel

2001, BB art

Stav: velmi dobrý - lehce opotřebeno