Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Dora gabe: Dávno (Nekoga)

Autor: Marie Čermínová Toyen 1902 - 1980

il. Toyen, vyd. Dědictví Komenského, Praha, 1938, překlad Vítězslav Nezval, pevná poloplátěná vazba, 52s., lehce prohnuté desky, dobrý stav

24 x 42

litografie

17x6,5

31/50

litografie

9,5x12,5

kniha obsahuje 38 originálních akvarelových kreseb, text černou tuší, dobrý stav

vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1983, pův. gram. deska, výborný stav

podpis a věnování autora, vyd. Mladá fronta, Praha, 1954, pův. clpl. vazba s obálkou, 68s., dobrý stav

2008, Euromedia Group - Ikar

2012, Jota

1947, Edice Akord

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, rozpadlá vazba