Autor: Maxmilián Švabinský 1873 - 1962
Pozn.:
originální podpis výtvarníka k roku 1948, značeno razítkem J. Černý na zadní straně, dobrý stav
22. 5. 2025 od 18 hodin v Aukční síni Vltavín, Masarykovo nábř. 36, Praha 1.
Kompletní aukční katalog bude zveřejněn na stránkách www.auctions-art.cz.
Pro zadávání limitů a dražbu online je potřeba se předem registrovat (ověření nového dražitele může trvat až 2 pracovní dny, proto se prosíme registrujte s dostatečným předstihem). Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde.
V případě dotazů nás kontaktujte na antikvariat.dlazdena@gmail.com, nebo přímo Aukční síň Vltavín na info@galerie-vltavin.cz.
Autor: Maxmilián Švabinský 1873 - 1962
Pozn.:
originální podpis výtvarníka k roku 1948, značeno razítkem J. Černý na zadní straně, dobrý stav
orig. linoryt (Žebračka) Josef Čapek, dřevoryt (exlibris Z. Volmana) Josef Váchal, 4 dřevoryt Antonín Slavíček, obálka Jaroslav Benda, Stará Říše, 1919, clpl. převazba, dobrý stav
obálka, nakl. značka, viněta v titulu a koncové viněty vše linorytem a úprava Josef Čapek, vydal Dr. Otakar Štorch-Marien, Praha 1922, 70s., pův. brož, edice Aventinum, sv. 48, velmi dobrý sta
obálka J. Čapek, vyd. Čin, Praha, 1928, pův. brož, 185s., velmi dobrý stav