Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Kosočtverce na ohradách

Autor: T. R. Field 1891 - 1969

podpis s věnováním autora, vyd. J.E. Novák, Praha, 1930, první svazek edice Lomikel, pův. brož, 46s., obálka lehce zašpiněná, jinak dobrý stav

24 x 42

litografie

11x14

95/100

litografie

11x14

95/100

podpis M. Čermák, vyd. V. Vávra, dobrý stav

podpis T. G. Masaryk na titl. straně, vyd. Jan Laichter, Praha, 1920, clpl. pevná vazba, 112s, dobrý stav

kniha obsahuje 38 originálních akvarelových kreseb, text černou tuší, dobrý stav

2000, X-Egem

Stav: Dobrý, obálka i vazba mírně opotřebené

1984, Československý spisovatel

Stav: vazba na hranách odřená, obálka zažloutlá, potrhaná, stránky na okrajích mírně zažloutlé

Československá tisková kancelář