Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Lodivod Dunajský

Autor: Jules Verne 1828 - 1905

druhé vydání, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1926, il. G. Roux, pův. nakl. vazba, 226s., výborný stav

24 x 42

litografie

17x6,5

31/50

24 x 42

pův. sign. lit. V. Sivko, podpis autora, vyd. ČSM, Praha, 1959, ex.:148/200, 76s., dobrý stav

5x sign. lept J. Šindler, vyd. J. Vinklát, Liberec, 2010, 45s., dobrý stav

3x sign. komb. technika L. Kuklík, vyd. Supraphon, Praha, 1977, ex.: 79/200, volné listy v obálce, 21s., dobrý stav

1830,

Stav: dobrý, vazba ušpiněná, ošoupaná, odřená, celkově opotřebeno

1990, Odeon

Stav: dobrý, opotřebeno, zažloutlá vazba

2011, Slezská univerzita v Opavě