Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Pohorská vesnice

Autor: Božena Němcová 1820 - 1862

vyd. I. L. Kober, Praha, 1873, edice: Národní bibliotéka (16.), Sebrané spisy Boženy Němcové (3.), clpl. nakl. vazba s ražbou a zlacením, 343s., na titl. straně podpis majitele knihy, ušpiněné a mírně odřené desky, jinak velmi dobrě zachováno

litografie

16x8

litografie

15x5,5

24 x 42

podpis a srdíčko Václav Havel na části papírové novoročenky, přiloženo 7x čb. pohlednice Tomki Němec, dobrý stav

ilustrace O. Sekora, vyd. Práce, 1946, dobrý stav

1x vlastnoruční dopis, 1x strojopis, 2x podpis na kartičce a 1x podp. na PF 93 (V. Suchánek - tisk)

2009, Fotep

Stav: výborný, velmi mírné opotřebení

1962, Československý spisovatel

Stav: dobrý - opotřebeno, ošoupaný přebal, místy drobně zašpiněno, zažloutlé stránky

2006, Alpress - edice Klokan

Stav: dobrý, běžně očtená