Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Pohorská vesnice

Autor: Božena Němcová 1820 - 1862

vyd. I. L. Kober, Praha, 1873, edice: Národní bibliotéka (16.), Sebrané spisy Boženy Němcové (3.), clpl. nakl. vazba s ražbou a zlacením, 343s., na titl. straně podpis majitele knihy, ušpiněné a mírně odřené desky, jinak velmi dobrě zachováno

24 x 42

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

2003, Triton

Stav: Vynikající, vazba mírně opotřebená

1955, Orbis

Stav: Dobrý, desky značně ušpiněné, vazba trochu povolená

1948, Plzákovo nakladatelství

Stav: dobrý, obálka odřená, ušpiněná, místy potrhaná a ošoupaná, vazba opotřebená, na hřbetu velmi mírně zkosená