Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Pohorská vesnice

Autor: Božena Němcová 1820 - 1862

vyd. I. L. Kober, Praha, 1873, edice: Národní bibliotéka (16.), Sebrané spisy Boženy Němcové (3.), clpl. nakl. vazba s ražbou a zlacením, 343s., na titl. straně podpis majitele knihy, ušpiněné a mírně odřené desky, jinak velmi dobrě zachováno

24 x 42

litografie

12,5x15,5

6/70

24 x 42

podpis a věnování autora Vlastě Fabianové, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1956, pův. clpl. vazba, 111s., lehce opotřebeno, stopy od polití,  dobrý stav

ručně psaný a podepsaný text na pohlednicích, adresováno spisovateli Oldřichu Zemkovi, přelom 50. a 60. let, dobrý stav

podpis a věnování B. Hrabal, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1965, pův. clpl. vazba s obálkou, 85s., výborný stav

2019, Práh

1990,

1961, Československý spisovatel