Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Pohorská vesnice

Autor: Božena Němcová 1820 - 1862

vyd. I. L. Kober, Praha, 1873, edice: Národní bibliotéka (16.), Sebrané spisy Boženy Němcové (3.), clpl. nakl. vazba s ražbou a zlacením, 343s., na titl. straně podpis majitele knihy, ušpiněné a mírně odřené desky, jinak velmi dobrě zachováno

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

15x11

litografie

14,5x10

1996, Primus

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno - lehce zkosen hřbet

1946, Jednota starých českých rodů

Stav: dobrý, stránky zažloutlé, místy ušpiněné, vazba opotřebená a zašlá, u jednoho dílu potrhaná obálka

1989, Panorama

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, míst mírně ušpiněná, na zadní straně natržená