Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Pohorská vesnice

Autor: Božena Němcová 1820 - 1862

vyd. I. L. Kober, Praha, 1873, edice: Národní bibliotéka (16.), Sebrané spisy Boženy Němcové (3.), clpl. nakl. vazba s ražbou a zlacením, 343s., na titl. straně podpis majitele knihy, ušpiněné a mírně odřené desky, jinak velmi dobrě zachováno

24 x 42

litografie

15x11

litografie

16,7 x 12,3 cm

2008, Dybbuk

1938, Novina

Stav: Velmi odbrý, odřené okraje vazby, lehce zkosený hřbet

1960, ÚV ČSM - Mladá fronta

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné