Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Pohorská vesnice

Autor: Božena Němcová 1820 - 1862

vyd. I. L. Kober, Praha, 1873, edice: Národní bibliotéka (16.), Sebrané spisy Boženy Němcové (3.), clpl. nakl. vazba s ražbou a zlacením, 343s., na titl. straně podpis majitele knihy, ušpiněné a mírně odřené desky, jinak velmi dobrě zachováno

litografie

15x5,5

24 x 42

24 x 42

1954, Státní nakladatelství krásné literatury hudby a umění

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky mírně zažloutlé

1909, Nákladem vlastním

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce ušpiněno a odřeno

2003, Postilla

Stav: dobrý