Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Šumavské pověsti

Autor: Václav Vratislav Tomek 1868 - 1933

podpis autora na titl. straně, vyd. vl. nákladem, r. 1927, Praha, pův. clpl. vazba s ornamentální ražbou, vazba Nožička Karlín, 175s., velmi dobrý stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

9,5x12,5

il. A. Schneiner, vyd. F. Topič, Praha, 1926, pův. vazba, 65s. dobrý stav

11x barevný tisk, iluustrace, volné listy, dobrý stav

4x podpis v knize s věnováním M. Pačové, 1x věnování J. Krčmářovi, podepsaní: Jaroslav Balák, Marie Míšková - Raisová, František Šorm, Ladislav Novák, Jan Bartoš, lehce opotřebeno, dobrý stav

2015, Portál

1950, Orbis

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal

1959, Státní nakladatelství politické literatury