Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Vestfálky

Autor: Karel Šafář 1938 - 2016

6x sign. lept K. Šafář jako exlibris, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris, Praha, 2009, ex.: 57/130, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

litografie

16x8

litografie

11x14

95/100

24 x 42

1969, Naše vojsko

Stav: dobrý, značně zažloutlé, opotřebené

2009, OLDAG

Stav: velmi dobrý - velmi lehce zkosen hřbet

1984, Mladé letá

Stav: velmi dobrý - lehce opotřebeno