Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Vestfálky

Autor: Karel Šafář 1938 - 2016

6x sign. lept K. Šafář jako exlibris, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris, Praha, 2009, ex.: 57/130, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

litografie

8,5x6

24 x 42

24 x 42

podpis a věnování autora, vyd. Slovenský spisovatel', 1950, pův. vazba s obálkou, 58s., dobrý stav

podpis a věnování autora, věnováno J. Šustovi, vyd. Otto, 1928, převazba, kart. desky, plátěný hřbet, pův. obálka vevázána, 280s., výborný stav

podpis autora, nákl. vlastním s podporou Národního výboru města Kroměříže a Národního výboru obce Počenic, pův. sešit, 32s., výborný stav

1925, Obzinovy tisky

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, zvlněné stránky

1998, Academia

Stav: dobrý, mírné opotřebení, vybledlá titulka

1996, Le Éditions Albert René

Stav: dobrý - opotřebeno - pachová stopa