Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Vestfálky

Autor: Karel Šafář 1938 - 2016

6x sign. lept K. Šafář jako exlibris, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris, Praha, 2009, ex.: 57/130, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

litografie

17x6,5

31/50

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

14,5x10

1993, Ivo Železný

1999, Krystal OP

1991, Mladá fronta

Stav: dobrý - výrazněji opotřebeno (stopy po polití, zkosený hřbet, prohnuté desky)