Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Vestfálky

Autor: Karel Šafář 1938 - 2016

6x sign. lept K. Šafář jako exlibris, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris, Praha, 2009, ex.: 57/130, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

24 x 42

litografie

11x16,5

litografie

9,5x12,5

2x kniha s podpisem, dobrý stav

podpis a věnování J. Dohnal, věnováno B. Záhorskému, r. 1944, vyd. Šolc a Šimáček, Praha, 1938, pův. brož, 97s., dobrý stav

věnování s podpisem J. Sudek, vyd. Sudkovci Josefu Sudkovi, r. 1956, bar. ilustrace J. Lada, mérné zašpinění v horní části, dobrý stav

1997, Triton

1994, Laser

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce zkosen hřbet

1975, Konfrontace