Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Vestfálky

Autor: Karel Šafář 1938 - 2016

6x sign. lept K. Šafář jako exlibris, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris, Praha, 2009, ex.: 57/130, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

24 x 42

litografie

11x14

95/100

litografie

8,5x6

kondolence a podpis v sešitu, z pozůstalosti malíře Bedřicha Vaníčka

soubor podepsaných novoročecek z let 1978-1990

autoři: J. Sudek, F. Bučina, L. Sitenský, M. Einhornová, A. Holub, J. Soubusta (2x), J. Ehm (2x), vyd. Orbis, ArtFoto, dobrý stav

1989, Československý spisovatel

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení

2014, Arbor vitae - Technická univerzita v Liberci - Oblastní galerie

2014, XYZ

Stav: vynikající