Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Vynález zkázy

Autor: Jules Verne 1828 - 1905

druhé autorisované vydání, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1931, il. L. Benett, pův. nakl. vazba, 187s., drobné opotřební na předních deskách, dobrý stav

litografie

15x11

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

podpis na dopise psaném na stroji, r. 1957, 1x podpis na fotografii, 1x podpis na fotografii spolu s manželem malířem F. X. Naskem, výborný stav

sign. dřevoryt ve frontispise F. Michl, vyd. V. J. Krýsa, Plzeň, 1931, podpis autora, pův. sešit, 12s., výborný stav

autoři: J. Sudek, F. Bučina, L. Sitenský, M. Einhornová, A. Holub, J. Soubusta (2x), J. Ehm (2x), vyd. Orbis, ArtFoto, dobrý stav

1964, Vydavateľstvo politickej literatúry

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal

1991, SAKKO

Stav: jemně odřená, ušpiněná vazba

1998, Nákladem autora

Stav: velmi dobrý - mírně opotřebená vazba