Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Ztracený ráj

Autor: John Milton 1608 - 1674

druhé výdání, vyd. Kronbergr a Řivnáč, Praha 1843, Novočeská bibliothéka, číslo III. nákladem Českého museum, překl. Josef Jungmann, polokožená převazba, 357s., z části uvolněna část přednich desek od knižního bloku, skvrny na stránkých, dobrý a zachovalý stav

litografie

15x5,5

litografie

15x11

litografie

12,5x15,5

6/70

1961, Svět sovětů

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, mírně poškozen přebal

1950, Československý spisovatel

Stav: dobrý - opotřebeno, zašpiněno a odřeno, zažloutlé stránky